5 טיפים לעיצוב מטבח החוץ

כיום מטבחי חוץ הם לא עמדת מנגל בסיסית וסט פלסטיק פשוט. אנשים רבים בוחרים לפנות לחברה מומחית של מטבחי חוץ, ולבחור באיכותי והיוקרתי ביותר עבור הברביקיו שלהם. במאמר הבא ניתן לכם חמישה טיפים שיעזרו לכם בעיצוב מטבח החוץ האידיאלי עבורכם.

 

1 – התאמת המטבח לסביבה

הצעד הראשון בבניית מטבח חוץ הוא מיקום אידיאלי עבור הצבת המטבח. ההמלצה הראשונה היא עדיפות בהצמדת המטבח לקיר קיים ולא להציב אותו באמצע הגינה או המרפסת מאחר ולרוב זה יהיה פחות נוח.

ההמלצה השנייה היא בחירת מקום מוצל באופן טבעי או מלאכותי שישמור על המטבח מנזקי מזג האוויר. ההמלצה השלישית היא בחירת מקום שיהיה נוח ובקרבה מספקת לאזור הישיבה, לא רחוק מידי וידרוש הליכה עם האוכל, אך גם לא קרוב מידי שיהיה לא נוח באזור הבישול.

 

2 – סיעור מוחות

סיעור מוחות הוא בעצם חשיבה או בדיקה ברחבי הרשת של סגנונות עיצוב שונים עבור מטבח חוץ. תוכלו להתייעץ עם חברים או מכרים שעשו גם כן מטבח, לבדוק באתרים של חברות מקצועיות המתמחות במטבחי חוץ ולחפש רעיונות בפייסבוק. כל אלו יעזרו לכם להגיע לעיצוב המושלם שיתאים לכם- תוכלו לקחת רעיונות ולאסוף תמונות מכל המקורות עד שתגיעו לעיצוב האופטימלי עבורכם.

 

3 – אנשי מקצוע

אנשים המקצוע שאיתם תעבדו במהלך עיצוב המטבח יכולים להיות מעצב מטבחי חוץ וחברה המתמחה במטבחי חוץ. חשוב לבחור בחברה או אדם שמתמחים ספציפית במטבחי חוץ ולא מעצב או חברת מטבחים רגילה שלא מבינה את השונות של מוצרים שנועדו להיות מוצבים בחוץ. צריכה להיות איכות גבוהה  במכשירים ובחומרי הגלם של המטבח ועל החברה והמעצב להכיר ולהבין את הצרכים של מטבח החוץ שלכם.

 

4 – חומרי הגלם של המטבח

חומרי הגלם של המטבח ישפיעו על שלושה הדברים- איכות המטבח, עמידותו לאורך שנים והעיצוב שלו. חשוב שתחליטו על חומרי הגלם שיתאימו לסביבה של המטבח ואף לקו העיצוב של הבית שלכם. קיימים מגוון של חומרים לעיצוב מטבח כמו אלומיניום, אבן, עץ, שיש, נירוסטה ועוד. חשוב לבחור חומר חזק שלא יושפע ממזג האוויר והטמפרטורה.

 

5 – מכשירים מותאמים

נושא לא פחות חשוב מאיכות חומרי הגלם של העיצוב הוא איכות המכשירים שישמשו אותנו במטבח. מכשירי החשמל והאביזרים שישרתו אותנו במטבח חוץ צריכים להיות חזקים גם כן ואף יותר חזקים מהמכשירים הנמצאים בתוך הבית.

לא ניתן לקנות את המכשירים באותה חנות שקנינו בה את האביזרים למטבח הבית מאחר והעמידה בחוץ יכולה לפגוע במכשירים מהסוג הזה. ניתן לבדוק חברות המתמחות במטבחי חוץ ולבחור מכשירים שיהיו הן איכותיים והן מעוצבים עבור סביבה חיצונית.

כפי שקראתם במאמר הנקודות החשובות ביותר לפני בחירת המטבח הן מיקום, איכות חומרי הגלם ואנשי המקצוע. בחירה במומחים לפרויקט זה תבטיח לכם תוצאה איכותית שתחזיק לאורך שנים.

מטבח חיצוני

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא