4 טעויות בחדר המיטות – ומה כן לעשות

אחד המקומות שיכולים להיות מהמלחיצים ביותר בחיינו הוא לאחר מאשר חדר המיטות. תפקוד נכון, סיפוק בן או בת הזוג, נוחיות, מגע, רגישות – כל אלה באים לידי ביטוי ואין לנו תמיד את קנה המידה "לביצועים" שלנו. למען חיים מיניים טובים יותר, מאמר זה מרכז את הטעויות הנפוצות ביותר שלנו ומה צריך לעשות במקום.

 

חדירה אגרסיבית

גבר, עצור! זה שהיא לא אומרת כלום לא אומר בהכרח שאתה עושה את זה נכון. בגלל חינוך לא נכון, גברים לעיתים קרובות מדי מטעים את עצמם במחשבה שחדירה חזקה ואגרסיבית היא הדרך הנכונה לקיים יחסי מין. מה עם הפרטנרית שלכם? מה עם שלמותה? מה עם הנועם שלה ואיך שהיא רוצה? קודם כל תורידו הילוך, ותשאלו לשלומה תוך כדי.

אם אתם חושבים שאיבר המין שלכם לא גדול מספיק ויש לכם בעיה עם עצמכם, הגיע הזמן לבקר ב – xtra-size.co.il, שמציע מגוון פתרונות לשיפור התפקוד המיני והגדלת איבר המין אצל גברים.

 

נשיקות בכל הגוף

הוליווד וכל מיני סיפורים ואגדות אורבניות מוכרים לנו איזה מין סיפור שנשיקות לאורך כל הגוף הן אקט חושני. מאיפה לכם שזה באמת נכון? כן, פעולה זו נובעת מתשוקה ומלהט הרגע, אבל לפעמים לא מספיקים לדבר ולהגיד שזה נעים יותר או פחות, בין עם מדובר בגבר או באישה. הפתרון היחידי לכך הוא לנסות בעדינות וברכות לנשק איברים שונים בגוף, ולהבין מה הפידבק שמגיע מהצד שני.

עדיף הרבה נשיקות במספר מקומות מלהתפרס על כל הגוף סתם.

 

מין אוראלי הוא לא לכל אחד ואחת

לפעמים אנחנו קופצים מעל הפופיק ומסתערים. הולכים ישר לנקודה הרגישה ביותר ומנסים לענג אותה אוראלית. נשים וגברים כאחד הם דינמיים, שונים, משתנים ורגישים. לא כל גבר ייהנה בהכרח ממין אוראלי בדיוק כמו אישה. מין אוראלי הוא מהנה, אך צריך לוודא שזה מקובל על הצד השני. זה מאוד מחרמן להיות בצד הנותן וגם בצד המקבל, אך חשוב שהצד המקבל גם ייהנה. אנחנו לא עושים ועושות טובה, מה שנקרא.

 

אווירה בחדר

הרבה אנשים אוהבים להחשיך את חדר השינה לפני יחסי המין בטענה שזה סקסי, נעים ומושך. נחשו מה? הרבה מאוד פעמים זה נובע מחוסר ביטחון עצמי, ביישנות או מחשיבה מוטעית שיחסי מין יכולים לקרות רק במה שמרגיש רומנטי או חושני. יחסי מין בריאים ונעימים הם דבר שקורה בין שתי פרטנרים שיש ביניהם אינטימיות מינית גובהה וחזקה.

 

הפתרון לכל הצרות

ישנם דברים שקשה להתגבר עליהם לבד, וזה בסדר להשתמש בתוספים או טיפול תרופתי כדי לשפר את הביצועים שלנו. מעבר לכך, הסוד ליחסי מין בריאים ולאינטימיות מינית ורגשית הוא לדבר. שיח פתוח, כנה ומתעניין בין הפרטנרים יעלים את כל הטעויות.

4 טעויות בחדר המיטות - ומה כן לעשות

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
שולחן הכנת אוכל
תזונה נכונה ובריאות הנפש

בשנים האחרונות אנחנו נחשפים בכל פינה לעיסוק בתזונה ובריאות על סדר היום שלנו. נראה שהידע והמחקרים הנעשים בנושא עולים ועולים בשנים האחרונות וזאת בשל עניין

קרא עוד »