איפה אני יכול למצוא עו"ד להסכם גירושין?

הסכם גירושין נחשב לפתרון רגיש ואלגנטי יחסית במצב של גירושין בין בני זוג. בשונה מתביעת גירושין המתנהלת בבית המשפט ועשויה להתלקח בקלות לסכסוך מר בין הפרודים הטריים, הסכם גירושין הוא חוזה שמנוסח יחד על ידי שני הצדדים בליווי עורך דין, ופותר את המשבר "בדרכי שלום". במאמר הבא נסביר היכן למצוא עו"ד להסכם גירושין.

 

לפני העו"ד, מהו הסכם גירושין?

לפני שניגשים למלאכת בחירת עורך הדין המתאים למשימה, חשוב להבין מהו הסכם גירושין. הסכם גירושין הוא למעשה מעין הסכם ממון אשר מנוסח לקראת פירוק הזוגיות. בהסכם זה באים לידי ביטוי ונקבעים כל העניינים עליהם חשוב לדון בעת גירושין: חלוקת הרכוש, הסדרי ראייה על הילדים ומזונות, וסוגיות עתידיות שעשויות להתגלע בין בני הזוג.

הסכם הגירושין מנוסח בצוותא על ידי שני בני הזוג בליווי של עורך דין מתאים והוא מהווה אלטרנטיבה משפטית לפסיקת בית המשפט. יתרונו הגדול הוא בכך שהוא מאפשר לסיים את החוויה הזוגית בדרכי נעם, ללא התנצחות קשה ומרה בכותלי בית המשפט. בהתאם לכך, חשוב לבחור למשימת הסכם הגירושין עורך דין הבקי בדיני משפחה ובעל יכולות בגישור ובמשא ומתן. דוגמה טובה לכך היא עורך דין הלנה שמחי להסכם גירושין.

 

איך מוצאים עורך דין?

כמו כל בעל מקצוע אחר בימינו, גם לעורך דין להסכם גירושין ניתן להגיע בקלות דרך האינטרנט. כל שצריך הוא לכתוב את מילות החיפוש המתאימות וכבר תופנו אל אתרים רלוונטיים של גורמים בתחום.יחד עם זאת, חשוב ללא ללכת שבי אחרי כל מודעה שקופצת בגוגל וכן לברור בין האפשרויות לפי פרמטרים רלוונטיים.

בראש ובראשונה כדאי מאוד לחפש המלצות על העורך הדין המועמד למשימה, בין אם המלצות באינטרנט (דירוג גולשים, תגובות ברשתות חברתיות וכדומה) ובין אם המלצות מהיכרות אישית.

חשוב להבין כיצד עורך הדין מתנהל מול לקוחותיו ואת מידע יקר ערך זה תוכלו להשיג רק מלקוחות שכבר שכרו את שירותיו. בהקשר זה, מומלץ לשאול את עורך הדין על עבודתו הקודמת בתחום ועל מידת הניסיון שיש לו. כך תוכלו לקבל מידה מסוימת של וודאות בקשר לאיכות עורך הדין שלפניכם.

 

מה חשוב שיהיה בעורך דין להסכם גירושין?

חוץ מיחסי אנוש טובים ומחיר הוגן ללקוח יש כמה דגשים ספציפיים שרלוונטיים עבור בחירת עורך דין בתחום של הסכם גירושין. ראשית, חשוב לבחור בעורך דין שבקי בדיני משפחה ויודע כיצד לנסח חוזי גירושין כך שיכללו את כל מה שהם צריכים לכלול, ללא אף פרצה שתתגלה כבעייתית מאוחר יותר.

בנוסף, חשוב לבחור בעורך דין שאינו שש אלי קרב, אלא להפך: עורך דין רגוע שמעוניין להביא את שני הצדדים למצב אופטימלי מבחינתם. עורך הדין צריך להשרות אווירה מרגיעה, לכבד את כל הנוכחים ולנסות לגשר בין מחלוקות שמתעוררות ולא ללבות אותן.

עורך דין גירושין

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא