איך להגביר את החשק המיני

החשק המיני מושפע ממגוון רחב של גורמים שונים, החל משינויים הורמונליים ועד ללחץ נפשי. נשים וגברים עלולים לסבול מירידה בחשק המיני, כתוצאה מעייפות, מחסור בשעות שינה, שינויים הורמונליים המתרחשים כתוצאה מהעלייה בגיל וכדומה. אך חשוב לדעת כי ניתן להגביר את החשק המיני ולהחזיר את האש לזוגיות שלכם, באמצעות תוספים, תכשירים ושינויים קלים באורח החיים.

 

הגברת החשק המיני באמצעות תכשיר טבעי ויעיל

דבש אפידמדיום להתעוררות הזוגיות מהווה את התכשיר המומלץ ביותר להגברת החשק המיני. מדובר על דבש המכיל את צמח המרפא הידוע אפימדיום, ששימש במשך אלפי שנים ברפואה הסינית וברפואה הקוריאנית. האפימדיום ידוע גם בשם – Horny Goat Weed, מאחר והוא התגלה על ידי רואי צאן, ששמו לב שהעזים שאכלו מהעשב נהנו מחשק מיני מוגבר. הצמח משמש עד היום ברפואה הסינית להגברת האון הגברי והוא נחשב ליעיל ועוצמתי במיוחד בטיפול בבעיות זקפה ובחוסר פוריות. דבש אפימדיום מהווה את התחליף הטבעי והמושלם לתרופת הוויאגרה, מאחר והוא אינו מוביל לתופעות לוואי ומאפשר להגביר משמעותית את החשק המיני, בנוסף ליכולת שלו לשפר את חוזק הזקפה ואת רמת היציבות שלה. כפית אחת של דבש אפימדיום, הידוע גם בשם – דבש החשק, יכולה לשפר את הביצועים שלכם במיטה ולהגביר את תחושת הקרבה והאינטימיות.

זכר ונקבה במיטה

מה חשוב לדעת לגבי דבש החשק?

דבש החשק יכול להתאים לגברים ולנשים כאחד, מאחר והוא מסוגל להשפיע על רמת החשק המיני של שני המינים. כפית אחת של דבש החשק משפיעה למשך שלושה ימים, כך שתוכלו ליהנות מביצועים משודרגים במיטה וליהנות מספונטניות מלאה. דבש החשק נחשב ליעיל במיוחד עבור גברים שסובלים ממחסור בחשק מיני, בין אם מדובר על שינויים הורמונליים, או לחילופין, השפעה של לחץ נפשי או כל גורם אחר. כפית אחת של דבש תסייע לכם להגיע לזקפה חזקה ויציבה ואף לשמר אותה לכל אורך האקט המיני. דבש החשק יהיה יעיל גם למי שסובל משפיכה מוקדמת, מאחר והוא מאריך את משך האקט ומוביל לביצועים איכותיים ומהנים יותר במיטה.

 

דרכים נוספות להגברת החשק המיני

כדאי להדגיש כי מעבר לשימוש בדבש החשק או בתוספים אחרים להגברת החשק המיני, ישנן דרכים נוספות לטפל בבעיה. בחלק גדול מהמקרים הירידה בחשק המיני נובעת על רקע בעיות בזוגיות. מתח בזוגיות משפיע באופן ישיר על החשק לקיים יחסי מין, לכן הצעד הראשוני יהיה לנסות לדבר באופן פתוח ומכיל יותר. כדאי לפנות זמן לשיחה מקרבת ואינטימית, שתסייע לכם לפתור את כל הבעיות והקונפליקטים המעיבים על הקשר הזוגי שלכם. במידה ואינם מסוגלים להתמודד עם המצב בצורה עצמאית, מומלץ לפנות לטיפול זוגי. אופציה נוספת היא כמובן להשקיע יותר זמן איכות ביחד, באמצעות הקפדה על דייט שבועי, יציאה לחופשה זוגית וכמובן השקעה בפעילויות מיוחדות שניתן לעשות ביחד. כדאי להשקיע את הזמן שלכם בקורס או בסדנה משותפת, במטרה לחזק את הקשר ביניכם ולהגביר את תחושת הקרבה והאינטימיות.

 

הגברת החשק המיני – טיפים אחרונים

חשוב לזכור כי החשק המיני שלכם מושפע גם מהמצב הפיזי ומהמצב הנפשי שלכם. לכן מומלץ להשקיע בבריאות שלכם ולעבור לאורח חיים בריא ומאוזן יותר. הקפדה על תזונה מאוזנת, פעילות גופנית סדירה ופעילויות להפחתת הלחץ הנפשי יובילו לתוצאה הרצויה. כדאי לשקול לפתח תחביבים שנועדו להרגיע את ההכרה שלכם, כגון יוגה, מדיטציה, הליכות בטבע וכדומה.

 

לסיכום

הגברת החשק המיני אפשרית באמצעות מגוון רחב של דרכים שונות, החל מתכשירים טבעיים כמו דבש אפימדיום ועד לאורח חיים בריא ומאוזן יותר, הכולל תזונה בריאה ופעילות גופנית מתונה.

אדם מראה כדור ויאגרה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא