אזרחות פורטוגלית – כרטיס כניסה לארה"ב

אזרחות פורטוגלית מאפשרת לישראלים להיכנס לארה"ב, מבלי צורך להוציא ויזה. המומחים של איזי נשיונליטי מסבירים מהו התהליך אותו יש לבצע בכדי לקבל את האזרחות הנכספת.

אזרחות פורטוגלית – באמצעות חברת איזי נשיונליטי

חברת איזי נשיונליטי נחשבת מזה שנים רבות לחברה הטובה והמצליחה בישראל אשר מעניקה אפשרות לרבבות ישראלים להוציא אזרחות פורטוגלית, ובכך לקבל שורה ארוכה של יתרונות אשר כוללים בין היתר אפשרויות תעסוקה כמו גם מגורים ביבשת אירופה, כניסה לארה"ב ללא צורך בהוצאה של ויזה לארצות הברית כמו גם אפשרות להתחיל בחיים חדשים במדינה יציבה כלכלית וביטחונית. למעשה, מדובר בתהליך יחסית פשוט אשר מצריך בדיקה של שם המשפחה, כאשר במידה ואכן נמצאה התאמה יש להגיש מסמכים אשר כוללים אילן יוחסין משפחתי, צילום של תעודת זהות + דרכון, תעודת יושר ומסמכים נוספים אשר כולם צריכים להיות מתורגמים לשפה הפורטוגזית אשר היא השפה הרשמית בפורטוגל, כמו גם חתומה ע"י נוטריון אשר מאשש כי כלל החומרים אותם הגשתם הם אמיתם. לאחר תקופה קצרה ניתן לקבל אישור עקרוני להמשך התהליך מהקהילה היהודית, אשר היא הגורם המוסמך והבלעדי לקבוע האם אכן מדובר בצאצא של אנוסי ספרד או פורטוגל ולאחר מכן להתקדם להגשת בקשה רשמית אל מול הרשויות. יחד עם זאת חשוב לזכור כי קבלת האישור העקרוני הוא חשוב ביותר לצורך המשך התהליך, וכל טעות קטנה ביותר עלולה לגרום להפסקתו או פסילתו. לכן, עבודה עם חברה מקצועית היא חשובה ביותר ויכולה להועיל בצורה משמעותית להתקדמות התהליך, אשר הפך לארוך יותר וזאת לאור הביקוש האדיר. למעשה, ע"פ המומחים לתחום איזי נשיונליטי אם בעבר התהליך ארך כחצי שנה, כיום הוא עומד על שנתיים לכל היותר.

בחירה נכונה

קבלת ליווי מקצועי לכל אורך התהליך מצוות המומחים של חברת איזי נשיונליטי

כאמור, אפשרות של הוצאת אזרחות זרה וספציפית פורטוגלית יכולה להקנות אפשרויות חסרות תקדים בעבור ישראלים אשר רוצים להתקדם כמו גם להיכנס לארה"ב ללא צורך בקבלה של ויזה לארה"ב. על כן, קבלה של ליווי אישי לכל אורך התהליך אשר כולל מענה לכל אורך הדרך כמו גם שקיפות מלאה היא הדרך הטובה ביותר אותה תוכלו לבחור, וזאת משום שבחירה בדרך עצמאית יכולה לגרום לתסכול כמו גם לעוגמת נפש. חשוב לזכור כי מדובר בתהליך מדוקדק אשר מצריך היכרות עם גורמי הממשל בפורטוגל כמו גם מילוי של לא מעט מסמכים אשר כולם צריכים להיות חתומים כמו גם מתורגמים, ועל כן בכדי להקל על עצמכם כמו גם לבדוק זכאות בעבור בני המשפחה שלכם, פנייה לחברת איזי נשיונליטי היא הבחירה הטובה ביותר אותה תוכלו לבצע. לקבלת מידע נוסף ניתן להיכנס לאתר הרשמי בכתובת https://www.easynationality.com במספר 03-7448834 ונציג מטעם החברה ישוב אליכם בהקדם האפשרי.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא